arkas

Hakkımızda


 

1998 yılında kurulmuş olan Arkasair’in misyonu, siz değerli yolcularımıza birinci sınıf  V.I.P. Hava Taksi hizmeti sunmaktır. Arkasair, Arkas Holding A.Ş.’ye bağlı faaliyet gösteren 67 şirketten biridir. Arkas Holding, V.I.P. Hava Taşımacılığı da dahil olmak üzere, birçok sektörde, 7300'ü aşkın profesyoneli ile hizmet vermektedir. Arkas Holding A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek için: www.arkas.com.tr

Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’nı almaya hak kazanan ilk Hava Taksi şirketi olan Arkasair, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda özel hangarında faaliyet göstermektedir. Yolcu güvenliğini ve memnuniyetini daima ön planda tutan Arkasair filosunda 1 adet VIP jet uçağı bulunmaktadır. Filomuzda 8 yolcu kapasiteli Challenger 300 bulunmaktadır. Arkasair, günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarını, uzmanlığı ve sunduğu lüks seyahat hizmetleriyle karşılamaya devam edecektir.

Arkasair, Challenger 300 tipi uçakların, aşağıda linki bulunan sertifikada belirtilen tiplerine hat bakımı yapmaya yetkili onaylı bir bakım kuruluşudur. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün onaylı bakım kuruluşları listesi için tıklayınız.
Foto galeri için lütfen tıklayınız.
K
alite politikamız için lütfen tıklayınız.

 
                                    

 

arkas
arkas
arkas